יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין – INVISALIGN

לאחרונה נכנסה אל תחום יישור השיניים למבוגרים וילדים שיטה חדשנית הנקראת אינויזליין, שמטרתה ליישר את השיניים באמצעות פלטות שקופות העוטפות את השן שיש להרכיבן במשך מרבית שעות היממה ושיש להסירן בזמן שתייה, אכילה וצחצוח שיניים.

הפלטות מורכבות על השן בסדרות, כאשר מידי שבוע זזות השיניים עד למצב הרצוי, אז ניתן להפסיק את תהליך הרכבת הפלטות. היתרון המרכזי של השיטה הוא בכך שהפלטות אינן בולטות והן כמעט בלתי נראות, כך שניתן לעבור תהליך של יישור שיניים שקוף מבלי שהסביבה תהיה מודעת לכך.

שיטת אינוויזאליין

שלבי טיפול

· קביעת תור להתייעצות ראשונית לד”ר עיני, מומחה ליישור שיניים ולסתות. בזמן פגישת ההתייעצות מעריך ד”ר עיני את משך הטיפול ומספק תשובות לשאלות אחרות שעולות.

· הכנת תכנית טיפול על ידי ד”ר עיני והעברתה יחד עם צילומי רנטגן, הצילומים הקליניים ומידות השיניים למרכז החברה בקליפורניה ארה”ב.

· יצירת סימולציה ממוחשבת – המידות נסרקות באמצעות CT ומיוצר מודל תלת-מימדי ממוחשב. בחברה מדמים את הזזת השיניים בהתאם לתוכנית הטיפול, ומחלקים את תזוזת השיניים לשלבים.

· קבלת תוכנית הטיפול המתאימה -ד”ר עיני בודק את הסימולציה הממוחשבת, מכניס בה תיקונים  ושינויים ומקבל תוכניות טיפול נוספות עד לקבלת התוכנית הרצויה אותה הוא מאשר. 

· ייצור הפלטות  – לאחר האישור, מיוצרות פלטות שקופות (קשתיות) עבור כל שלב ונשלחות לרופא המטפל.

· התחלת הטיפול – במרפאה נמסרות הפלטה הראשונה והוראות השימוש למטופל. הפלטות הנשלפות חשופות לאובדן או לחבלה ולכן כאשר אינן מורכבות  בפה יש להניחן בקופסא המיועדת להן.

· התקדמות הטיפול – יש לחזור אל המרפאה לביקורת וקבלת קשתיות נוספות מדי חודש. רק בזכות מעקב מקצועי צמוד  יכול ד”ר עיני להיות בטוח שהטיפול מתקדם כיאות.

· סיום הטיפול– לאחר השלמת הטיפול, משמרים את המצב הסופי באמצעות הרטנציה הכפולה–  קיבוע לשיניים ופלטה להבטחת שמירת התוצאה

יישור שיניים שקוף

לקבלת ייעוץ מקצועי או פרטים, צרו איתנו קשר באחת מהמרפאות שלנו מרפאת רמת גן או מרפאת ראש העין, ונשמח לעמוד לשירותכם.

הראה
הסתר