כמה עולה יישור שיניים ומה קובע את מחירו של טיפול אורתודנטי?

כאשר נשאלת שאלה כמו: “כמה עולה יישור שיניים ומה קובע את מחירו של טיפול אורתודנטי?” יש להתייחס למספר גורמים. באופן כללי ומאוד שרירותי, מחירו של טיפול אורתודנטי עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים לכ-50 אלף שקלים ויותר. המחיר נקבע לפי מורכבות הטיפול, מומחיות אנשי המקצוע, סוג המכשיר האורתודנטי הנדרש, מספר הביקורים ומשכם, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ועוד. ככל שהבעיה מורכבת יותר ודורשת טיפול ממושך יותר, כך המחיר עולה. גם מיקום הקליניקה משפיע על המחיר.
במאמר זה, ריכזנו לכם את כל מרכיבי התשובה לשאלה – “כמה עולה טיפול אורתודנטי?” על מנת שתוכלו להחליט בצורה מושכלת.

1. מומחיות הרופא

כאשרים עונים על השאלה “כמה עולה יישור שיניים?” חייבים להתחשב במידת מומחיותו של הרופא ולוודא כיהמומחה ליישור שיניים עבר הכשרה של התמחות משך שלוש וחצי עד ארבע שנים נוספות בנוסף לשש שנות לימודי רפואת השיניים, וזאת במסגרת לימודים מוכרת על ידי משרד הבריאות. בהתמחות לומד המתמחה את מקצוע האורתודונטיה לעומק על כלל ההיבטים הקליניים והתאורטיים שבו.. לפיכך, יישור שיניים אצל רופא מומחה מבטיח אבחנה נכונה ותוכנית טיפול המתבססת על מידע מלא של כל הטיפולים האפשריים והחילופים. בנוסף, נדרשות התאמות רבות במהלך הטיפול בכדי להשיג תוצאה אסתטית ותפקודית המותאמת אישית, אותם האורתודנט המומחה יודע לבצע. לכן, אין להתפשר או לוותר על יישור שיניים אצל אורתודנט מומחה מסיבה תקציבית – לא עושים טיפול אורתודנטי פעמיים! ניתן לברר במרפאה את מומחיות האורתודונט (קיום תעודת מומחה וחותמת מומחה) או באתר של ההסתדרות לרפואת שיניים והאגודה האורתודונטית.

 2. טכנולוגיות חדשות

השאלה כמה עולה יישור שיניים תלויה גם באופי הטיפול ובחדשנות הכרוכה בו. יישור שיניים בקשתיות שקופות הוא השיטה האסתטית המובילה ליישור שיניים, ולה חיקויים רבים הנופלים ממנה באיכות הטיפול. במרפאתנו ידע וניסיון רב בשיטת אינויזליין, שיטת הטיפול המובילה של קשתיות שקופות, מאז השקתה בארץ לפני 20 שנה. אינויזליין היא השיטה המתקדמת ביותר ובעלת יתרונות רבים, ולכן עלותה מעט יותר גבוהה משיטות אחרות. יש לציין כי בשנים האחרונות אנחנו עושים שימוש רב בטכנולוגיה הדיגיטלית המתקדמת ביותר הכוללת סריקה באמצעות סורק דיגיטלי, חיזוי דיגיטלי בהתאמה אישית וקשתיות שקופות המופקות בהדפסה אישית. התכנון המקצועי המדוייק של המומחה הבונה את תוכנית הטיפול מול מעבדת ההייטק בחו”ל הוא ביטוי הידע של המומחה, והוא המאפשר את הצלחת הטיפול. בנוסף, מדפסת התלת מימד החדישה המצויה במרפאתנו משפרת מאד את יעילות הטיפול.מה קובע את מחירו של טיפול אורטודנטי

3. חומרים דנטליים

איכות החומרים משפיעה ללא ספק על איכות הטיפול. במרפאתנו מקפידים לא למחזר חומרים, ולהשתמש במכשור ובחומרים באיכות הטובה ביותר להבטיח את התוצאה המושלמת.

4. מעבדות

כל טיפול אורתודנטי דורש מכשירים מותאמים אישית הבנויים על ידי הטכנאי במעבדת שיניים. למקצועיות של המעבדה ולדיוק שלה, יש מרכיב משמעותי באיכות ובנוחות הטיפול. במרפאה שלנו מקפידים על סריקה דיגיטלית והדפסת מודל תלת מימד מחומר פלסטי פולימרי, שהינו יקר בהשוואה לשימוש במודלים המיושנים של גבס.

5. שירות

במרפאות פרטיות כמו אלו שלנו, מושקע מאמץ רב להעניק לכם את השירות והחוויה הטובים ביותר. אנו מקפידים על מענה טלפוני זמין 24 שעות במשך כל השבוע, וכן תקשורת רציפה מול המטופלים באמצעות מסרוני וואטסאפ. אנו מעניקים בשתי המרפאות זמינות רבה בימים ובשעות לאורך כל השבוע באמצעות תורים מותאמים אישית, בדגש על שירות אישי ומהיר ומינימום זמן המתנה בחדר ההמתנה. המרפאה מספקת טיפולי עזרה ראשונה מיידיים ומענה נוח ומהיר ביותר, כך שהמענה על השאלה “כמה עולה יישור שיניים” מכיל גם ערך מוסף כמו שירות, מקצועיות, איכות וזמינות.
כמה עולה יישור שיניים

נכתב על ידי:

פרופ’ שמואל עיני בוגר הפקולטה (בהצטיינות) לרפואת שיניים בבית החולים הדסה ירושלים משנת 1983. בוגר תוכנית ההתמחות באורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים בבית החולים הדסה ירושלים ובעל תואר מוסמך במדעי רפואת השיניים (בהצטיינות) משנת 1994. כיום משמש כמנהל המחלקה ליישור שיניים במרכז הרפאי לגליל, נהריה. לשעבר יו”ר האגודה האורתודונטית בישראל, ויו”ר לשעבר של ועדת הבחינות של הועדה המקצועית לאורתודונטיה מטעם משרד הבריאות. בתפקידיו הקודמים היה מנהל ההתמחות ליישור שיניים בביה”ס ללימודי המשך בבי”ח רמב”ם בחיפה ומנהל המחלקה ליישור שיניים בבי”ח תל השומר.

Call Now Buttonהתקשרות דילוג לתוכן