מהפכה טכנולוגית ביישור שיניים

סריקה אינטרה אורלית היא סריקה דיגיטלית של חלל הפה המחליפה את חומרי המידה המיושנים, ומאפשרת העתקה מדויקת של מבנה הפה והשיניים. הסריקה הינה חיונית ביישור שיניים מותאם אישית לצורך ייצור הפלטות השקופות המיישרות את השיניים. הסריקה הדיגיטלית הינה כלי הכרחי בכל מרפאת שיניים מודרנית, ומספקת מידה דיגיטלית בצורת דגם תלת מימדי מדויק של הפה והשיניים על בסיסו מייצרים את הפלטות.

מהפכה טכנולוגית ביישור שיניים

יתרונות הסריקה הדיגיטלית

  1. העתקה מדויקת מאד של פני שטח השיניים והחניכיים המבטיחה התאמה מירבית של המכשור האורתודנטי לשיניים. זאת בניגוד למטבעים המיושנים,  בהם קיים חשש מעיוות המידות.
  2. הסריקה נוחה ונעימה, לשמחת כל  המטופלים הרגישים או  בעלי רפלקס הקאה מוגבר.
  3. הסורק  מתריע בסוף הסריקה ככל שהייתה בעיה כלשהי בהעתקה. לכן, במקרה של טעות במידה, עורכים מייד סריקה חוזרת ובכך נחסך מפגש נוסף לצורך לקיחת מידות. להבדיל, בשיטת לקיחת המידות הישנה, העיוות מתגלה רק בשלב ייצור הפלטה.
  4. זמן הסריקה קצר.

טכנולוגיה מהפכנית ביישור שיניים

האפשרויות שמקנה הסורק ביישור שיניים בלתי נראה

  1. קבלת הדמיה של תוצאות הטיפול SIMULATION)) בפגישת הייעוץ – כבר בפגישה הראשונה יכולים הרופא והמטופל להתרשם מהאפשרויות השונות של הטיפול וממראה השיניים בסיום הטיפול.
  2. הצגת  התקדמות הטיפול  – ניתן  להעריך את השלב המדויק במהלך הטיפול, בו שן מתיישרת, רווח נסגר וכל שיפור אחר במנשך השיניים.
  3. הערכת התקדמות הטיפול (PROGRESS ASSESSMENT), ובחינת השגת התוצאה ברמת השן וברמת התנועה האורתודונטית הספציפית – הסימון בצבעים השונים של תוכנת הסורק, נותן אינדיקציה מלאה לגבי דיוק השגת התנועות של השיניים והלסתות בעת תהליך יישור שיניים.
  4. אמצעי אכסון מצוין – הסריקות נשמרות במחשב ללא הגבלת זמן. אם בעתיד יש צורך בפלטות נוספות, ניתן  להשתמש בסריקה האחרונה.
Call Now Buttonהתקשרות
דילוג לתוכן