יישור שיניים פנימי – סמכים פנימיים

שיטת אינקוגניטו – יישור שיניים פנימי (בלתי נראה)

במשך שנים רבות נחשב הטפול האורתודונטי נחלתם של ילדים ומתבגרים, אך היום עם הדגש הניתן על המראה האסתטי, ובכלל זה מראה השיניים, אנו עדים למודעות מוגברת של מבוגרים למראה שיניהם. הצורך ב”יישור שיניים בלתי נראה” (אינויזליין) ושימוש במכשיר בלתי נראה, נובע מהעלייה בביקוש לטיפולים אורתודונטים למתרפאים מבוגרים, הנרתעים פעמים רבות מטיפול אורתודונטי בגלל הצורך בהרכבת מכשירים הבולטים לעין. בשיטה הנפוצה והמקובלת ביותר ליישור השיניים מודבק המכשור (סמכים וטבעות אורתודונטיות) על המשטחים החיצוניים של השיניים.

לעומת זאת, יישור השיניים הלינגואלי הינו בלתי נראה והמכשור מודבק על המשטח הפנימי (לינגואלי) של השיניים. יישור שיניים פנימי נועד למבוגרים שעברו יישור שיניים לא מוצלח בילדות, או למטופלים שאינם מוכנים להתפשר על האסתטיקה של השיניים גם במהלך הטיפול ומודעים לעלות הטיפול היקרה יותר ולזמן טיפול ארוך מהרגיל. ביישור בסמכים פנימיים ניתן לקבל שיניים מיושרות וחיוך מושלם בדרך אסתטית ללא שום עדות על המשטח החיצוני הנותר ללא מכשור, כך שניתן לעקוב אחרי השיפור במראה השיניים ובהשפעה על השפתיים והפנים כבר במהלך הטיפול ללא הפרעה של המיכשור. ההדבקה נעשית במרפאה באופן ידני באמצעות סמכים סטנדרטים. חסרונה של השיטה הוא במשך הטיפול הארוך וברמת הדיוק שלה. שלב הסיום, בו מושם דגש על הגימור, הינו ארוך ולעיתים לא ניתן להשיג את התוצאה האופטימלית. במקרים אלו, נעזרים בפלטה שקופה לתוצאה מושלמת לאחר הורדת המכשיר הפנימי.

השיטה החדשה- סמכים פנימיים בשיטת INCOGNITO

 שיטה חדשנית ומבטיחה של יישור שיניים פנימי פרי הפיתוחים והניסיון הנצבר של השנים האחרונות, המאפשרת טפול בסטנדרט הגבוה ביותר. בשיטה החדשה, שנקראת INCOGNITO (אינקוגניטו), מיוצרים במעבדה סמכים וחוטים המותאמים באופן אישי למטופל/ת. מידת השיניים נלקחת במרפאה ונשלחת לחו”ל למעבדה המתמחה בתחום זה. במעבדה סורק הטכנאי את התבנית, המחשב מעבד את הנתונים ושולח פקודה ליציקת סמכים קטנים ועדינים העשויים מזהב בדיוק מירבי ובהתאמה אישית למתאר השיניים הייחודי של המטופל/ת ולבעיתו/ה האורתודונטית.

יישור שיניים פנימי בשיטת INCOGNITO (אינקוגניטו)

בנוסף מיוצרים ע”י המחשב גם כל החוטים האורתודונטים המשמשים ליישור השיניים. במרפאה מודבקים הסמכים שיוצרו עבור המתרפא/ה למשטח הפנימי של השיניים ונעשה שימוש בחוטים האישיים. המערכת החדשה מדויקת יותר מהשיטה הלינגואלית הרגילה, מפחיתה טעויות אפשריות ומקצרת את משך יישור השיניים. כמו כן, ההתאמה האישית של המיכשור מאפשרת הפחתה ניכרת בהפרעה לדיבור, ויוצרת סביבה נוחה יותר לשמירה על היגיינה אורלית טובה ולהפרעה פחותה לחניכיים. בנוסף, הסמכים שעשויים מזהב שהיא מתכת אצילה, שאינה מגרה את החניכיים או גורמת לדלקות חניכיים. השיטה נחשבת פריצת דרך בתחום יישור השיניים ועוסקים בה רק מס’ קטן של מומחים לאורתודונטיה. העלות יקרה יותר מהשיטה הרגילה, עקב עלויות המעבדה הגבוהות והמיומנות הייחודית לשיטה זו.

אז אם עברתם טיפול שיניים לא מוצלח בצעירותכם וברצונכם לשפר את אסתטיקת הפה – יש פתרון.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ותתחילו לחייך

המרפאה שלנו ברמת גן:

  • יום א’ 13:30-20:00
  •  יום ג’ 13:30-20:00

טלפון: 03-6778859

המרפאה שלנו בראש העין:

  • יום ב’ שעות 13:30-20:00
  • יום ג’ שעות 13:30-20:00
  • יום ה’ שעות 18:00-11:00
  • יום ו’ (אחת לחודש) 7:00-12:00

במרפאת השיניים של ד”ר עיני, מומחה ליישור שיניים מטעם משרד הבריאות מזה 24 שנים, תוכלו להנות מיישור שיניים מתקדם במתבגרים ומבוגרים, המאפשר להם לחייך מאוזן לאוזן גם במהלך הטיפול – בלי להתבייש. לפרטים נוספים וקביעת פגישת התייעצות צרו קשר בטלפון

Rate this post
התקשרות
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support